Protetyka – Protezy zębowe Wrocław

protezy zębowe Wrocław

Dzięki nowoczesnym metodom przywracania pełnego uśmiechu brak zębów pozostanie tylko przykrym wspomnieniem. W naszym gabinecie stosujemy jedynie pewne i sprawdzone rozwiązania, cechujące się wysokim poziomem estetycznym oraz wysoką trwałością. Minęły już czasy, kiedy jedynym rozwiązaniem było zastosowanie protezy zębowej, a protetyka oferuje dziś szereg alternatywnych rozwiązań.

Efekt wykonywanych przez nas zabiegów to wypadkowa naszej wiedzy, doświadczenia i współpracy z bardzo dobrym laboratorium protetycznym. Przeprowadzane przez nas kompleksowe leczenie protetyczne pozwala na powrót komfortu w życiu codziennym.

Przeprowadzane przez nas leczenie protetyczne ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania całego układu zgryzowego. Przy naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na zachowanie prawidłowych relacji stawu skroniowo-żuchwowego, co zapewnia Pacjentom bezpieczeństwo w postaci braku późniejszych dolegliwości czy problemów jak np. szybkie zużywanie się protez zębowych.

Każde leczenie protetyczne wymaga kompleksowego podejścia, dlatego musi być prowadzone całościowo przez doświadczonych lekarzy i techników protetycznych, aby uzyskać gwarancję najlepszego efektu końcowego wykonywanych prac.

W trakcie uzgadniania indywidualnego planu leczenia Pacjenta uwzględniamy zasady analizy estetycznej, którą także przeprowadzamy na podstawie zdjęć diagnostycznych. Pacjent od razu po ustaleniu indywidualnego planu leczenia zostaje poinformowany o jego okresie czasu i poszczególnych etapach. 

Protezy zębów

W zależności od obszaru i miejsca braków zębowych, proponujemy różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne. Wybór sposobu najbardziej efektywnej metody odtworzenie pełnego naturalnego uśmiechu zależy od miejsca braków, a także złamanych lub uszkodzonych zębów oraz od stanu zęba czy zębów, które mają być odbudowane. W związku z tym oferujemy: 

  • licówki – w przypadku, gdy nie doszło do uszkodzenia miazgi zęba,
  • korona protetyczna wraz z wkładem koronowo-korzeniowym poprzedzona leczeniem kanałowym – w przypadku, gdy złamanie korony zęba jest bardziej rozległe i przechodzi przez miazgę,
  • w przypadku złamania mocno podziąsłowego niestety bardzo często dochodzi do usunięcia zęba, a następnie wstawienia implantu lub zastosowanie mostu protetycznego.
  • protezy zębów

Przy wykonywaniu koron i mostów, zabieg dodatkowo przeprowadzamy zgodnie z zasadami okluzji, tak, aby zęby się nie ścierały i nie pękała porcelana. 

W naszym gabinecie indywidualny plan zabiegów odtworzenia zęba lub zębów uwzględnia stan uzębienia i możliwości finansowe Pacjenta, tak aby zapewnić końcowy efekt estetyczny w sposób zgodny z oczekiwaniami Pacjenta.

Nasze prace idealnie oddają naturalny kształt i kolor naturalnych zębów. Zapewniając naszym Pacjentom końcowy estetyczny – piękny uśmiech. Przy każdym zabiegu zachowujemy najwyższe standardy higieniczne, minimalizując ryzyko infekcji, czy innych powikłań.

W każdym z przypadków:  braku całego zęba, braku kilku zębów lub całkowitego bezzębia przedstawimy indywidualny plan leczenia, bazujący na kilku rozwiązaniach wygodnych dla Pacjenta.

Nasi Pacjenci odnaleźli nas szukając frazy protezy zębowe Wrocław.
CLOSE
CLOSE